- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga KERN
- ›
- Univerzális eszterga KERN DS 20
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 12779028 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 400 mm |
| Orsófurat | 40 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 43 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1200 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 3 kW |
| Hossza eszterga | 2400 mm |
| Szélessége eszterga | 950 mm |
| Magassága eszterga | 1250 mm |
| Tömege eszterga | 1.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































