- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga KPCHBIN
- ›
- Univerzális eszterga KPCHBIN IK 62
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Sachsen |
| Gyártási év | 1970 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 680 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 400 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 220 mm |
| Orsófurat | 50 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 12.5 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 10 kW |
| Hossza eszterga | 2500 mm |
| Szélessége eszterga | 1000 mm |
| Magassága eszterga | 1300 mm |
| Tömege eszterga | 2.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| 4 pofás tokmány | |














































