- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga LEBLOND
- ›
- Univerzális eszterga LEBLOND 26 X 144
Egyetemes eszterga LEBLOND 26 X 144
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1972 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 3810 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 660.4 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 463.6 mm |
| Orsófurat | 55.5 mm |
| Power of orsó | 7.5 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 12 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 18 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 720 1/min |
| Tömege eszterga | 3.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| 3 pofás tokmány | |
| 4-utas eszköz poszt | |










































