- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga LEBLOND
- ›
- Univerzális eszterga LEBLOND 4025 NK
Egyetemes eszterga LEBLOND 4025 NK
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | New York |
| Gyártási év | 1966 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 4267.2 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 1016 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 635 mm |
| Turning átmérő rés | 3302 mm |
| Orsófurat | 77.8 mm |
| Power of orsó | 29.8 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 36 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 5.4 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 600 1/min |
| Szegnyereg penna átmérője | 203.2 mm |
| Szegnyereg penna utazási | 457.2 mm |
| Hossza eszterga | 8458.2 mm |
| Szélessége eszterga | 2133.6 mm |
| Magassága eszterga | 3073.4 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| 4 pofás tokmány | |

















































