- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga LEBLOND MAKINO
- ›
- Univerzális eszterga LEBLOND MAKINO REGAL SERVO SHIFT
Egyetemes eszterga LEBLOND MAKINO REGAL SERVO SHIFT
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1994 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1371.6 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 482.6 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 381 mm |
| Orsófurat | 80.5 mm |
| Power of orsó | 5.6 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 12 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 40 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1600 1/min |
| Hossza eszterga | 2870.2 mm |
| Szélessége eszterga | 1270 mm |
| Tömege eszterga | 1.8 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Hűtőrendszer | |













































