- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga MAS KOVOSVIT
- ›
- Univerzális eszterga MAS KOVOSVIT MT 70 CNC
Egyetemes eszterga MAS KOVOSVIT MT 70 CNC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2003 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 3000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 820 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 530 mm |
| Orsófurat | 106 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 22 kW |
| Hossza eszterga | 5000 mm |
| Szélessége eszterga | 1800 mm |
| Magassága eszterga | 1900 mm |
| Tömege eszterga | 5.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |























































