- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga MAZAK
- ›
- Univerzális eszterga MAZAK OIL COUNTRY
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Kanada |
| terület | Alberta |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 10160 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 762 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 558.8 mm |
| Orsófurat | 317.5 mm |
| Power of orsó | 22.4 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 5 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 300 1/min |
| Hossza eszterga | 12192 mm |
| Szélessége eszterga | 1981.2 mm |
| Magassága eszterga | 2133.6 mm |
| Tömege eszterga | 14.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| 4 pofás tokmány | |


















































