- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga MEUSER
- ›
- Univerzális eszterga MEUSER M 00 L
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1965 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 15282959 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 330 mm |
| Orsófurat | 42 mm |
| Power of orsó | 2.2 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 28 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1250 1/min |
| Hossza eszterga | 1770 mm |
| Szélessége eszterga | 1050 mm |
| Magassága eszterga | 1200 mm |
| Tömege eszterga | 0.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































