- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga NARDINI
- ›
- Univerzális eszterga NARDINI MS 175 E
Egyetemes eszterga NARDINI MS 175 E
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Svájc |
| terület | Bern |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 255 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 230 mm |
| Orsófurat | 46 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 25 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| 3 pofás tokmány | |










































