- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga PONTIGGIA
- ›
- Univerzális eszterga PONTIGGIA LEPONT NH 600
Egyetemes eszterga PONTIGGIA LEPONT NH 600
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Milano |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 5000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 1220 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 910 mm |
| Orsófurat | 112 mm |
| Munkadarab súlya központok között (max) | 8000 kg |
| Power of orsó | 30 kW |
| Száma a fordulatszám az orsó | 36 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 6.6 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1000 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |









































