- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga SUMMIT
- ›
- Univerzális eszterga SUMMIT 26 X 172
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Pennsylvania |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | JV-19848TK |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 4368.8 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 711.2 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 482.6 mm |
| Power of orsó | 11.2 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 21 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 765 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| 4 pofás tokmány | |
| Steady többi | |
| Kúpos fordult csatolt | |
| Hűtőrendszer | |









































