- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga TARNOW
- ›
- Univerzális eszterga TARNOW TUJ 48 X 1500
Egyetemes eszterga TARNOW TUJ 48 X 1500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 530 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 340 mm |
| Orsófurat | 50 mm |
| Száma a fordulatszám az orsó | 16 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 22.4 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1120 1/min |
| Hossza eszterga | 3550 mm |
| Szélessége eszterga | 1430 mm |
| Magassága eszterga | 1300 mm |
| Tömege eszterga | 2.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |


















































