- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga TOS
- ›
- Univerzális eszterga TOS SN 63C/1500
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 2020 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | A vevő szervezi a rakodási saját költségére |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 5120 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1500 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 630 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 340 mm |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1000 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 7.5 kW |
| Tömege eszterga | 2.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































