- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga TOS
- ›
- Univerzális eszterga TOS SU 63/2000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1953 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 2000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 630 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 375 mm |
| Tömege eszterga | 5.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































