- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga VOEST
- ›
- Univerzális eszterga VOEST DA 1/210
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1972 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - külön fizetendő |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 051222 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 435 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 570 mm |
| Orsófurat | 46 mm |
| Minimális fordulatszám az orsó | 21 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1500 1/min |
| Hossza eszterga | 2300 mm |
| Szélessége eszterga | 800 mm |
| Magassága eszterga | 1250 mm |
| Tömege eszterga | 1.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































