- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga Wagner
- ›
- Univerzális eszterga Wagner DLC 200 B x 1000
Egyetemes eszterga Wagner DLC 200 B x 1000
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 2017 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 400 mm |
| Turning átmérő rés | 590 mm |
| Orsófurat | 83 mm |
| Power of orsó | 5.5 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 48 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1600 1/min |
| Teljes teljesítmény igény | 5.5 kW |
| Tömege eszterga | 1.6 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Cserélhető rés | |
| 3 pofás tokmány | |
| 4 pofás tokmány | |
| Steady többi | |
| Követő többi | |
| Fúró berendezések | |
| 4-utas eszköz poszt | |
| Jártasság a szálak | |
| Metrikus menetek | |
| Moduláris szálak | |
| Inch szálak | |
| DP szálak | |
| Csökkentése ujjú | |
| Vibroisolators | |
| Hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |
| CE nyilatkozat | |













































