- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga WAHLI
- ›
- Univerzális eszterga WAHLI MODEL 78
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Bulgária |
| terület | София |
| Gyártási év | 1994 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 550 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 250 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 100 mm |
| Orsófurat | 16 mm |
| Power of orsó | 0.9 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 50 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 3000 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































