- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga WARNER SWASEY
- ›
- Univerzális eszterga WARNER SWASEY 4 A
Egyetemes eszterga WARNER SWASEY 4 A
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Florida |
| Gyártási év | 1966 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Turning átmérő ágy felett (max) | 717.6 mm |
| Orsófurat | 311.2 mm |
| Power of orsó | 56 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 10 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 526 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| Hűtőrendszer | |









































