- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga WEILER
- ›
- Univerzális eszterga WEILER COMMODOR 2
Egyetemes eszterga WEILER COMMODOR 2
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1982 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 22323190 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 380 mm |
| Orsófurat | 56 mm |
| Power of orsó | 4 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 25 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
| Hossza eszterga | 2200 mm |
| Szélessége eszterga | 1100 mm |
| Magassága eszterga | 1400 mm |
| Tömege eszterga | 1.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































