- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga WEILER
- ›
- Univerzális eszterga WEILER CONDOR VS
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hamburg |
| Gyártási év | 1970 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 800 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 290 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 170 mm |
| Orsófurat | 38 mm |
| Power of orsó | 3 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 24 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2800 1/min |
| Hossza eszterga | 1800 mm |
| Szélessége eszterga | 1000 mm |
| Magassága eszterga | 1400 mm |
| Tömege eszterga | 0.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Hűtőrendszer | |
| Műszaki dokumentáció | |









































