- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga WMW - NILES
- ›
- Univerzális eszterga WMW - NILES DLZ 800 II
Egyetemes eszterga WMW - NILES DLZ 800 II
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Olaszország |
| terület | Milano |
| Gyártási év | 1987 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 8000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 800 mm |
| Orsófurat | 90 mm |
| Száma a fordulatszám az orsó | 18 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 11.2 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 560 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































