- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga WMW
- ›
- Univerzális eszterga WMW DN 350 X 360
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1974 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 1061305 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 360 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 350 mm |
| Orsófurat | 27 mm |
| Power of orsó | 1.8 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 300 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 3000 1/min |
| Hossza eszterga | 1120 mm |
| Szélessége eszterga | 500 mm |
| Magassága eszterga | 1200 mm |
| Tömege eszterga | 0.53 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































