- UniMachines
- ›
- Eszterga
- ›
- Univerzális eszterga
- ›
- Univerzális eszterga ZMM
- ›
- Univerzális eszterga ZMM C11MB
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1989 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális hossza a fordulópont | 1000 mm |
| Turning átmérő ágy felett (max) | 460 mm |
| Turning átmérő keresztszán felett (max) | 350 mm |
| Száma a fordulatszám az orsó | 18 db |
| Minimális fordulatszám az orsó | 16 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2000 1/min |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































