- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Univerzális marógép
- ›
- Univerzális marógép FEXAC
- ›
- Univerzális marógép FEXAC U P
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Berlin |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1100 mm |
| Szélessége munkaasztal | 240 mm |
| Power of orsó meghajtó | 2.2 kW |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 48 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 1500 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 825 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 250 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 425 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 41.7 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 41.7 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 41.7 mm/s |
| A gép súlya | 1.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Univerzális forgatható fej (vízszintes-függőleges) | |
| Folyékony hűtőrendszer | |












































