- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Univerzális marógép
- ›
- Univerzális marógép HECKERT
- ›
- Univerzális marógép HECKERT FU 250 x 1000/2
Egyetemes marógép HECKERT FU 250 x 1000/2
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| Gyártási év | 1983 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Power of orsó meghajtó | 4 kW |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 2800 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 800 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 230 mm |
| Gép magassága | 2400 mm |
| Gép hossza | 1600 mm |
| Gép szélessége | 2200 mm |
| A gép súlya | 2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































