- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Univerzális marógép
- ›
- Univerzális marógép KUNZMANN
- ›
- Univerzális marógép KUNZMANN UF 6 N
Egyetemes marógép KUNZMANN UF 6 N
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Baden-Württemberg |
| Gyártási év | 1982 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 850 mm |
| Szélessége munkaasztal | 250 mm |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 30 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 2840 1/min |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 450 mm/s |
| Maximális előtolás Y-tengely | 200 mm/s |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 400 mm/s |
| Száma a T-hornyokkal a asztal | 3 db |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































