- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Univerzális marógép
- ›
- Univerzális marógép MAHO
- ›
- Univerzális marógép MAHO MH-C 700
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Śląskie |
| Gyártási év | 1990 |
| Szavatosság | Garancia csomagtartó |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 400 mm |
| Szélessége munkaasztal | 800 mm |
| Power of orsó meghajtó | 4 kW |
| Száma rotációs sebességet a függőleges tengely | 18 db |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 40 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 2000 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 500 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Teljes teljesítmény igény | 10 kW |
| Száma a T-hornyokkal a asztal | 8 db |
| Gép magassága | 1800 mm |
| Gép hossza | 2300 mm |
| Gép szélessége | 1500 mm |
| A gép súlya | 2.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |
| Quill takarmány | |
| Sima beállítása az előtolás | |
| Független takarmány hajtás minden tengelyen | |
| Vibroisolators | |
| Központi kenés | |
| Folyékony hűtőrendszer | |
| Világítás | |
| Műszaki dokumentáció | |



























































