- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Univerzális marógép
- ›
- Univerzális marógép MICROCUT
- ›
- Univerzális marógép MICROCUT UH 1250
Egyetemes marógép MICROCUT UH 1250
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | A2351115 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1800 mm |
| Szélessége munkaasztal | 360 mm |
| Power of orsó meghajtó | 5.5 kW |
| Minimális rotációs sebességet a függőleges orsó | 40 1/min |
| Maximális fordulatszám a függőleges orsó | 1750 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1250 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 540 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 520 mm |
| Gép magassága | 1830 mm |
| Gép hossza | 3000 mm |
| Gép szélessége | 2150 mm |
| A gép súlya | 3.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Digitális kijelzés | |














































