- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Eszköz darálók
- ›
- Eszköz darálók WALTER
- ›
- Eszköz darálók WALTER HELITRONIC BASIC-F
Eszköz grinder WALTER HELITRONIC BASIC-F
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2007 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulatszám az orsó | 9500 1/min |
| Maximális sebesség az automatikus takarmány hosszirányú (Z-tengely) | 15 m/min |
| Átmérő új csiszolókorong | 150 mm |
| Utazás hossza X-tengely (automatikus előtolás) | 460 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (automatikus előtolás) | 320 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (automatikus előtolás) | 660 mm |
| Gép magassága | 2280 mm |
| Gép hossza | 2570 mm |
| Gép szélessége | 2930 mm |
| A gép súlya | 4.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| FANUC SERIES 310i-MODEL A5 | |












































