- UniMachines
- ›
- Köszörűgépek
- ›
- Eszköz darálók
- ›
- Eszköz darálók WINTER
- ›
- Eszköz darálók WINTER GRINDER 1500 AUTO MAGNETIC PLC
Eszköz grinder WINTER GRINDER 1500 AUTO MAGNETIC PLC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 2024 |
| Szavatosság | Garancia csomagtartó |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1500 mm |
| Szélessége munkaasztal | 140 mm |
| Maximális fordulatszám az orsó | 2800 1/min |
| Maximális sebesség az automatikus takarmány hosszirányú (Z-tengely) | 9 m/min |
| Átmérő új csiszolókorong | 150 mm |
| Maximális átmérője csiszolókorong | 68 mm |
| Átmérőjű lyukat a csiszolókorong | 32 mm |
| Gép magassága | 1380 mm |
| Gép hossza | 2450 mm |
| Gép szélessége | 820 mm |
| A gép súlya | 750 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Állandó mágneses tokmány | |
| Világítás | |














































