- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- Esztergálás és marás központok
- ›
- Esztergálás és marás központok Gildemeister
- ›
- Esztergálás és marás központok Gildemeister TWIN 500
Eszterga és maró központ Gildemeister TWIN 500
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon Gildemeister › |
| Gyártó | Gildemeister › |
ARCHIVÁLT hirdetési
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Bayern |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 610 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 60 m/min |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 60 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó (esztergálás) | 69 kW |
| Átmérője fordulópont orsófurat | 79 mm |
| Maximális fordulatszám a fő orsó | 4000 1/min |
| Száma eszközök magazin | 40 db |
| Száma CNC vezérelt tengelyek | 5 db |
| Hossza eszterga | 8100 mm |
| Szélessége eszterga | 5400 mm |
| Magassága eszterga | 3200 mm |
| Tömege eszterga | 18.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |
| Y-tengely | |










































