- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- Esztergálás és marás központok
- ›
- Esztergálás és marás központok MAZAK
- ›
- Esztergálás és marás központok MAZAK INTEGREX 200-4 S
Eszterga és maró központ MAZAK INTEGREX 200-4 S
| Nettó ár | Kérdez› |
| A cég neve |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Cím | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Irányítószám | 6909 DA |
| terület | Gelderland |
| Ország | Hollandia |
| Telefon | +31 316247123 |
| Kategória | CNC eszterga és esztergaközpontokon MAZAK › |
| Gyártó | MAZAK › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Gelderland |
| Gyártási év | 2010 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Leltári szám | 9107 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 1045 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 660 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 580 mm |
| Maximális teljesítmény a fő orsó (esztergálás) | 18 kW |
| Átmérője fordulópont orsófurat | 82 mm |
| Száma revolver | 80 db |
| Maximális utazási hosszúsága az Y-tengelyen | 160 mm |
| Ellenorsó teljesítmény | 18 kW |
| Maximális Ellenorsó sebesség | 6000 1/min |
| Hossza eszterga | 4500 mm |
| Szélessége eszterga | 2400 mm |
| Magassága eszterga | 2900 mm |
| Tömege eszterga | 9.2 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |



















































