- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- Esztergálás és marás központok
- ›
- Esztergálás és marás központok MURATEC
- ›
- Esztergálás és marás központok MURATEC MT 12
Eszterga és maró központ MURATEC MT 12
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Noord-Brabant |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Leltári szám | 2783 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 180 mm |
| Legnagyobb elfordulási átmérő | 240 mm |
| Száma hajtott eszközök a torony | 15 db |
| Száma eszközök magazin | 15 db |
| Hossza eszterga | 2700 mm |
| Szélessége eszterga | 1850 mm |
| Magassága eszterga | 1700 mm |
| Tömege eszterga | 5.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Muratec - Fanuc 18i-TA | |
| C-tengely indexelt | |
| Műszaki dokumentáció | |













































