- UniMachines
- ›
- CNC eszterga és esztergaközpontokon
- ›
- Esztergálás és marás központok
- ›
- Esztergálás és marás központok ZPS
- ›
- Esztergálás és marás központok ZPS MCFV 100
Eszterga és maró központ ZPS MCFV 100
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1997 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális fordulási hossza (Z-tengely) | 635 mm |
| Maximális utazási hossz az X tengelyen | 1020 mm |
| Maximum előtolás Z tengelyen | 1800 m/min |
| Maximális teljesítmény a fő orsó (esztergálás) | 11 kW |
| Hossza eszterga | 2700 mm |
| Szélessége eszterga | 2200 mm |
| Magassága eszterga | 3240 mm |
| Tömege eszterga | 7.7 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































