- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések 0739 AIDA JAPAN
- ›
- Excenter prések 0739 AIDA JAPAN PC-3 (2)
Excenter sajtó 0739 AIDA JAPAN PC-3 (2)
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | India |
| Gyártási év | 2000 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Leltári szám | 0739 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Szélessége az alsó munkaasztal | 380 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 90 1/min |
| Minimális a csúszka löket | 130 mm |
| Beállítása a csúszka | 55 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)







































