- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések AMBOLD
- ›
- Excenter prések AMBOLD EVS 75
Excenter sajtó AMBOLD EVS 75
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Hollandia |
| terület | Friesland |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 75 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 600 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 700 mm |
| Torok mélység (távolság a keret, hogy a csúszka tengely) | 300 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 80 1/min |
| Minimális a csúszka löket | 8 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 105 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |












































