- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések ERFURT
- ›
- Excenter prések ERFURT PKnT 160
Excenter sajtó ERFURT PKnT 160
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Egyesült Királyság |
| Gyártási év | 1980 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Terhelés | Az eladó szervezi meg a terhelés - az árban a gép |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Nem használható a teszt - hiba |
| Leltári szám | 220317 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 96.9 t |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 15 1/min |
| Minimális a csúszka löket | 265 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 425 mm |
| Beállítása a csúszka | 130 mm |
| Maximális lökete a vákuumszivattyú | 200 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Kézi vezérlés | |












































