- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések FPA Warszawa-Włochy
- ›
- Excenter prések FPA Warszawa-Włochy PMS 100 EA
Excenter sajtó FPA Warszawa-Włochy PMS 100 EA
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1992 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 100 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 900 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 620 mm |
| Torok mélység (távolság a keret, hogy a csúszka tengely) | 315 mm |
| Maximális száma löket percenként (automatikus munka) | 45 1/min |
| Maximális hossza a csúszka löket | 110 mm |
| Vastagsága a párna lemez | 100 mm |
| Átmérője a lyukat a munkaasztal | 50 mm |
| Átmérője a lyukat a párna lemez | 180 mm |
| Gép magassága | 2700 mm |
| Gép hossza | 1360 mm |
| Gép szélessége | 1900 mm |
| A gép súlya | 7.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Kézi vezérlés | |
| Foot vezérlés | |
| Standard plate | |
| Központi kenés | |











































