Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1985 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 86.2 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 914.4 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 660.4 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 50 1/min |
| Maximális hossza a csúszka löket | 101.6 mm |
| Beállítása a csúszka | 101.6 mm |
| Közötti maximális távolság az asztal és a csúszka (alsó pozícióban a csúszka) | 342.9 mm |
| Átmérője a lyukat a munkaasztal | 63.5 mm |
| Gép magassága | 3048 mm |
| Gép hossza | 1143 mm |
| Gép szélessége | 1549.4 mm |
| A gép súlya | 5.5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |















































