- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések HM 0426 DOBBY JAPAN
- ›
- Excenter prések HM 0426 DOBBY JAPAN AF-30H
Excenter sajtó HM 0426 DOBBY JAPAN AF-30H
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | India |
| Gyártási év | 2001 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Elegendő |
| Leltári szám | HM 0426 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 54.4 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 800 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 650 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 150 1/min |
| Minimális a csúszka löket | 50 mm |
| Beállítása a csúszka | 1270 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































