- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések IWK
- ›
- Excenter prések IWK PKZZRR 250/2050
Excenter sajtó IWK PKZZRR 250/2050
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1970 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 250 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 2000 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 1000 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 14 1/min |
| Maximális száma löket percenként (automatikus munka) | 35 1/min |
| Maximális hossza a csúszka löket | 300 mm |
| Beállítása a csúszka | 200 mm |
| Közötti távolság keretek | 2050 mm |
| Teljesítmény igény | 24 kW |
| Gép magassága | 6500 mm |
| Gép hossza | 3100 mm |
| Gép szélessége | 2000 mm |
| A gép súlya | 33 t |
Berendezés | |
|---|---|
| Műszaki dokumentáció | |













































