Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Thüringen |
| Gyártási év | 1977 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 50 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 460 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 580 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 400 1/min |
| Minimális a csúszka löket | 6 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 60 mm |
| Teljesítmény igény | 4 kW |
| A gép súlya | 3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |











































