- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések PFEIFER
- ›
- Excenter prések PFEIFER EBX E 1
Excenter sajtó PFEIFER EBX E 1
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Hessen |
| Gyártási év | 1975 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 10 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 300 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 400 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 50 mm |
| Gép magassága | 1500 mm |
| Gép hossza | 650 mm |
| Gép szélessége | 700 mm |
| A gép súlya | 0.4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |









































