- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések SMERAL
- ›
- Excenter prések SMERAL LEXN 100 C
Excenter sajtó SMERAL LEXN 100 C
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 1994 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 221236 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 100 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 1000 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 640 mm |
| Torok mélység (távolság a keret, hogy a csúszka tengely) | 90 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 150 1/min |
| Maximális hossza a csúszka löket | 125 mm |
| A gép súlya | 10600 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |















































