- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések SMERAL TRNAVA
- ›
- Excenter prések SMERAL TRNAVA LEN 63C
Excenter sajtó SMERAL TRNAVA LEN 63C
| Nettó ár | 2088147 HUF |
| Az idegenforgalmi adó (ÁFA) | 23 % |
| A cég neve |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Cím | Wita Stwosza 18/13 |
| City | Jelenia Góra |
| Irányítószám | 58-560 |
| terület | Dolnośląskie |
| Ország | Lengyelország |
| Telefon | +48 603510566 |
| Kategória | Mechanikus prések SMERAL TRNAVA › |
| Gyártó | SMERAL TRNAVA › |
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Lengyelország |
| terület | Dolnośląskie |
| Gyártási év | 1988 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Nagyon jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | A vevő szervezi a szállítás saját költségére |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 63 t |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 50 1/min |
| Maximális száma löket percenként (automatikus munka) | 140 1/min |
| Minimális a csúszka löket | 10 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 105 mm |
| Beállítása a csúszka | 70 mm |
| Sűrített levegő nyomása | 0.4 MPa |
| A gép súlya | 5.9 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































