- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések UDSSR
- ›
- Excenter prések UDSSR KD 2122
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Amerikai Egyesült Államok |
| terület | Illinois |
| Gyártási év | 1976 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 16 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 420 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 280 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 120 1/min |
| Minimális a csúszka löket | 5 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 55 mm |
| Átmérője a lyukat a munkaasztal | 210 mm |
| Átmérője a lyukat a párna lemez | 140 mm |
| Gép magassága | 1875 mm |
| Gép hossza | 990 mm |
| Gép szélessége | 1085 mm |
| A gép súlya | 1.1 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |










































