- UniMachines
- ›
- Mechanikus prések
- ›
- Excenter prések
- ›
- Excenter prések WEINGARTEN
- ›
- Excenter prések WEINGARTEN E 25
Excenter sajtó WEINGARTEN E 25
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Németország |
| terület | Nordrhein-Westfalen |
| Gyártási év | 1962 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Maximális erő (préselés) | 25 t |
| Hossza az alsó munkaasztal | 480 mm |
| Szélessége az alsó munkaasztal | 380 mm |
| Torok mélység (távolság a keret, hogy a csúszka tengely) | 210 mm |
| Maximális száma löket percenként (kézi munka) | 140 1/min |
| Minimális a csúszka löket | 8 mm |
| Maximális hossza a csúszka löket | 80 mm |
| Beállítása a csúszka | 50 mm |
| Közötti maximális távolság az asztal és a csúszka (alsó pozícióban a csúszka) | 250 mm |
Berendezés | |
|---|---|
| Pneumatikus kuplung | |









































