Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1972 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1800 mm |
| Szélessége munkaasztal | 630 mm |
| Power of orsó meghajtó | 15 kW |
| Minimális fordulatszám az orsó | 18 1/min |
| Maximális fordulatszám az orsó | 1400 1/min |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 400 mm |
| Utazás hossza Y-tengely (mechanikus feed) | 1400 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 450 mm |
| A gép súlya | 5.3 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































