- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Függőleges marógép
- ›
- Függőleges marógép TOS
- ›
- Függőleges marógép TOS FGS 40 NC
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| Gyártási év | 1986 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Leltári szám | 1800 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Power of orsó meghajtó | 15 kW |
| Teljes teljesítmény igény | 15 kW |
| Gép magassága | 2300 mm |
| Gép hossza | 2500 mm |
| Gép szélessége | 2400 mm |
| A gép súlya | 5 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |














































