- UniMachines
- ›
- Marógépek
- ›
- Függőleges marógép
- ›
- Függőleges marógép WMW HECKERT
- ›
- Függőleges marógép WMW HECKERT FSS 400 V/2
Függőleges marógép WMW HECKERT FSS 400 V/2
Általános adatok | |
|---|---|
| Elhelyezkedés | Csehország |
| terület | Jihomoravský kraj |
| Gyártási év | 1979 |
| Szavatosság | Garancia nélkül |
| Műszaki állapot | Jó |
| Fizetés | Kézhezvétele előtt |
| Szállítás | Az eladó megszervezi a szállítás fizetés ellenében |
| Állapot | Egy teszt végezhető |
| Leltári szám | 3454 |
Műszaki paraméterek | |
|---|---|
| Hossza munkaasztal | 1600 mm |
| Szélessége munkaasztal | 400 mm |
| Maximális asztal terhelés (egyenletesen elosztva) | 1500 kg |
| Power of orsó meghajtó | 14 kW |
| Utazás hossza X-tengely (mechanikus feed) | 1120 mm |
| Utazás hossza Z-tengely (mechanikus feed) | 430 mm |
| Maximális előtolás az X-tengelyen | 400 mm/s |
| Gép magassága | 2700 mm |
| Gép hossza | 1900 mm |
| Gép szélessége | 2700 mm |
| A gép súlya | 4 t |
Berendezés | |
|---|---|
| nincs adat | |













































